Lampa obrysowa przednia pozycyjna Biała Hobby
Opis
Oświetlenie przednie do zamocowania na pochyłych powierzchniach, do pochylenia 23 °, Bez żarówek (C5W),
Typ: 21656
Napięcie: 12 V
Wymiary (szer, X gł, X wys,): 62 × 42 × 62 mm
Waga: 48 g
Dane techniczne
| Producent | Hella kg |
| Długość | 42.0 |
| Marka | Hella |
| Nazwa pomocnicza | Światło pozycyjne |
| Szerokość | 62.0 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 48g |
| Wysokość | 62.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | 21656 |
| Wymiar pakowania | 8,4 × 6,5 × 5,1 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się