Lampa obrysowa przednia pozycyjna biała Fendt przyczepa kamper
Opis
Lampka przednia LED
Napięcie: 12 V
Kolor: biały
Wymiary (szer, X gł, X wys,): 65 × 16 × 16 mm
Opakowanie Rozmiar: 42 × 47 × 39 mm
Waga: 16 g
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 16.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Szerokość | 65.0 |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 16g |
| Wysokość | 16.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Pl 24-2 |
| Wymiar pakowania | 4,7 × 4,2 × 3,9 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się