Lampa obrysowa przednia pozycyjna Biała 62x62 Hella
Opis
Światło pozycyjne do montażu z przodu. Przezroczysty obiektyw.
Dane techniczne
| Producent | Hella kg |
| Długość | 40.0 |
| Marka | Hella |
| Nazwa pomocnicza | Światło pozycyjne |
| Szerokość | 62.0 |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 39g |
| Wysokość | 62.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Pl 57 |
| Wymiar pakowania | 7,7 × 7,5 × 5,4 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się