Lampa obrysowa przednia Hobby pozycyjna Biała przyczepa kempingowa
Opis
Światło z odblaskiem i podstawą
Montowana min. w Hobby
Kolor: biały
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 38.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 51g |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Plr 272 |
| Wymiar pakowania | 7,8 × 7,8 × 1,3 cm |
| Średnica | 80.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się