Lampa obrysowa pozycyjna przednia Biała Jokon przyczepa kempingowa kamper
Opis
Lampa obrysowa biała Adria, Chateau
Montowane min w Knaus, Adria, Chateau, Elddis, Buccaneer, Compass, Lunar
Ustawienie: wbudowane
Napięcie: 12 V
Kolor: biały
Głębokość instalacji: 30 mm
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Szerokość | 110.0 |
| Waga brutto | 0,05 kg |
| Waga netto | 49g |
| Wysokość | 45.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Plr 2000 |
| Wymiar pakowania | 10,8 × 5,3 × 4,1 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Głębokość instalacji | 30mm |
| Strona | Instalacja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się