Lampa obrysowa pozycyjna Biała światło lampka
Opis
Lampa obrysowa montowana min. w Knaus, Kip, Tabbert, Burstner, Avondale Compass, Rally GTE caravans
Kolor: biały
Dane techniczne
| Producent | Jokon gmbh |
| Długość | 22.0 |
| Marka | Jokon |
| Nazwa pomocnicza | Światło obrysowe |
| Szerokość | 74.0 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 31g |
| Wysokość | 45.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Pl 130 |
| Wymiar pakowania | 7,2 × 4,5 × 1,6 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się