Lampa LED
Opis
Lampy LED są bezkonkurencyjne pod względem energooszczędności. Ogromnie wzrosły właściwości światła i możliwości jego wykorzystania. Nie wytwarzają prawie żadnego ciepła, natychmiast włączają światło, są ściemniane i dostępne dla prawie wszystkich lamp. Dzięki technologii oświetlenia LED możesz zaoszczędzić energię i koszty, a tym samym chronić środowisko.
- Diody LED są odporne na przełączniki, dzięki czemu są trwalsze
- Brak blaknięcia naturalnego materiały (bez promieniowania UV/IR)
- Prawie ukierunkowanie na owady
- Brak zabrudzeń sufitów/ścian z powodu wydzielania ciepła
- Brak rtęci (niższa koszty utylizacji)< li>80% trwałość koloru (CRI = 80)
- Barwa światła: biała ciepła
Żarówki nie są pojazdami części zgodnie z §22a StVZO. Brak obsługi magistrali CAN. Jednostki sterujące pojazdu nie są kompatybilne.
Te lampy nadają się tylko do oświetlania wnętrz w przyczepach kempingowych, przyczepach kempingowych i łodziach.
Dane techniczne
| Producent | Davidkomunikacja |
| Nazwa pomocnicza | Żarówki led |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 2,8g |
| Rodzaj gwintu | Gu4 |
| Wysokość | 35.0 |
| Kolor | Bezbarwny |
| Rodzaj | Punkt cob mr11 (2700k) |
| Wymiar pakowania | 45,5 × 21,5 × 11 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Napięcie nominalne | 10-30v |
| Pojemność znamionowa | 1,5w |
| Średnica | 35.0 |
| Strumień świetlny w lumenach | 150 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się