Lampa kempingowa 12 LED Retro
Opis
Lampa, wyposażona w 12 bezstopniowo ściemnianych diod LED, łączy klasyczny wygląd lampy naftowej z zaletami nowoczesnej technologii LED. Działanie odbywa się za pomocą 2 baterii mono (brak w zestawie).
Dane techniczne
| Producent | Szczęśliwi ludzie |
| Długość | 11.5 |
| Marka | Szczęśliwi ludzie |
| Nazwa pomocnicza | Latarnia kempingowa |
| Szerokość | 16.0 |
| Waga brutto | 0,5 kg |
| Waga netto | 426g |
| Wysokość | 23.5 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 25,7 × 12,5 × 12,3 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się