Lampa gietka do gniazda zapalniczki
Opis
Oświetlenie wnętrza pojazdu z przyjemnie ciepłym i nieoślepiającym światłem. Indywidualna regulacja dzięki elastycznej szyjce.
Copilot L: Bezpieczne mocowanie przez otwory montażowe
Dane techniczne
| Producent | Hans raum gmbh |
| Marka | Osram |
| Nazwa pomocnicza | Drugi pilot oświetlenia wnętrza pojazdu |
| Szerokość | 25.0 |
| Waga brutto | 0,18 kg |
| Waga netto | 105g |
| Wysokość | 9.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 29,3 × 11,1 × 3,9 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Długość | 455.0 |
| Rozmiar ogólny | L |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się