Ładowarka USB
Opis
Kątowa wtyczka USB do podłączenia do standardowych gniazdek za pośrednictwem instalacji elektrycznej pojazdu 12 V w celu ładowania i obsługi m.in. B. Telefony komórkowe, smartfony, urządzenia nawigacyjne, odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne i wszelkiego rodzaju tablety wymagające wysokiego prądu ładowania. Automatyczna redukcja napięcia z 12 V DC na 5 V DC dla urządzeń USB.
2 x 2500 mA z USB A
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Długość | 3.0 |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Wtyczka do ładowania usb |
| Szerokość | 10.9 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 35g |
| Wysokość | 2.4 |
| Wymiar pakowania | 14×12×4,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v, 24v |
| Prąd ładowania | 5000ma |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się