Ładowalna lampa ręczna LED z dynamem
Opis
Lampa ręczna LED ze zintegrowaną baterią i praktyczną opcją szybkiego ładowania dynamo jest idealna jako mobilne źródło światła, które może być używane nawet bez naładowanej baterii. Solidna lampa warsztatowa świeci idealnym światłem nawet przez 9 godzin dzięki 6 super jasnym diodom LED SMD. Gumowana powierzchnia latarki zapewnia również najlepszy chwyt. Lampa ręczna na dynamo z hakiem regulowanym w zakresie 360° i magnesem imponuje również następującymi właściwościami:
- Ładowanie baterii przez USB i możliwe w dowolnym momencie dzięki zintegrowanej funkcji dynama
- Czas świecenia ok. 5 minut Na 50 obrotów
- Tryb oszczędzania energii: moc światła można zmniejszyć do 30%
- Zintegrowany akumulator Li-Ion 3,7 V/1,8 Ah ze wskaźnikiem naładowania
- Zawiera kabel USB do ładowania
- Strumień świetlny: 300/90 lm
- Czas świecenia: 3/9 godz.
- Czas ładowania: ok. .4 h
- Temperatura barwowa: 6500 K
- IP20
Dane techniczne
| Producent | H. brennenstuhl gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Latarka z dynamem |
| Szerokość | 5.5 |
| Waga brutto | 0,44 kg |
| Waga netto | 326g |
| Wysokość | 31.0 |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 4.0 |
| Strumień świetlny w lumenach | 300 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się