Klamka zamknięcie blokada okna przyczepy kampera Mekuwa
Opis
Klamka zamknięcie blokada okna przyczepy kampera Mekuwa
1 szt (jeden zestaw). W zestawie klamka, blokada, uszczelka, płytka.
Rozstaw otworów: 20mm
Dane techniczne
| Producent | Mekuwa gmbh |
| Marka | Mekuwa |
| Nazwa pomocnicza | Łącznik okienny mekuwa |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 31g |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 6 × 3,1 cm |
| Ilość w zestawie | 4 szt. |
| Otwór montażowy | 20mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się