Kuchenka gazowa turystyczna kempingowa
Opis
Kuchenka gazowa Flame imponuje wysoką wydajnością i niskim zużyciem. Stałe dostarczanie ciepła prowadzi do efektywnego wykorzystania energii i jednocześnie do mniejszej emisji zanieczyszczeń.
- Bardzo stabilne emaliowane wsporniki do patelni
- Emaliowane nasadki palników< li>Przyłącze węża: gwint lewoskrętny 1/4"
- Kolor: biały
Czego również potrzebujesz do pracy: p>
Reduktor ciśnienia: 50 mbar
Wąż gazowy: z przyłączem 1/4" z lewym gwintem po obu stronach i długością w zależności od potrzeb
Dane techniczne
| Producent | Stellfeld i ernst |
| Długość | 58.0 |
| Marka | Płomień |
| Nazwa pomocnicza | Kuchenka kempingowa płomień |
| Szerokość | 54.0 |
| Waga brutto | 5,9 kg |
| Waga netto | 4,7 kg |
| Wysokość | 10.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 60×33×10cm |
| Pojemność znamionowa | 5,8kw |
| Ciśnienie operacyjne | 50 mbar |
| Zużycie gazu | 422 g/godz. |
| Bezpiecznik zapłonu | ✓ |
| Ilość palników | 4.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się