Kubek
Opis
Dwukolorowa, piękna zastawa w pastelowych/lawendowych odcieniach. Dzięki silikonowym nóżkom i kanałom odpływowym w podstawie naczynia te mają wiele zalet i są bardzo ciche.
Składa się z:
- 4 obiadokolacje talerze ø 24,5 cm
- 4 talerze deserowe ø 21,5 cm
- 4 talerze do zup ø 20,5 cm
- 4 kubki 300 ml
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Zastawa stołowa lawenda |
| Rodzaj naczynia | 16-częściowy zestaw naczyń |
| Waga brutto | 3,4 kg |
| Waga netto | 3,4 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor drugi | Biały |
| Wymiar pakowania | 26×25×21 cm |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się