Kubek Rainbow turystyczny Gimex
Opis
Kubek w kolorach czerwonym, zielonym, żółtym i pomarańczowym. Można je łamać i myć w zmywarce.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Seria | Tęcza |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Kubek tęcza |
| Rodzaj naczynia | Kubek |
| Waga brutto | 0,64 kg |
| Waga netto | 580g |
| Kolor | Posortowane według koloru |
| Wymiar pakowania | 36×11×10 cm |
| Pojemność | 350ml |
| Materiał | Melamina |
| Ilość w zestawie | 4er |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się