Kubek Gimex Quadrato Black Pearl
Opis
Nowoczesne naczynia z melaminy w gładkiej bieli i subtelnym malowaniu Black Pearl. Odporny na pękanie i można myć w zmywarce.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Seria | Czarna perła |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Seria naczyń quadrato black pearl |
| Rodzaj naczynia | Kubek |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 90g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 9,4 × 7,8 cm |
| Pojemność | 300ml |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się