Kubek Gimex
Opis
Doskonale pasuje również do Twojego domu: stylowe kolory i kształty wspierają wysoką jakość i wygląd materiału. Można myć w zmywarce i są odporne na pęknięcia.
Dane techniczne
| Seria | Czarny biały |
| Producent | Gimex |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Seria zastawy stołowej quadrato black and white |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Rodzaj naczynia | Kubek |
| Waga netto | 98g |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drugi | Biały |
| Wymiar pakowania | 9,5×8×8cm |
| Pojemność | 300ml |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się