Kubek
Opis
Styl życia z „dwukolorami”
Serie kolorowej zastawy stołowej są bardzo popularne wśród wczasowiczów. GIMEX wyznacza teraz zupełnie nowe standardy dla wysokiej jakości zastawy melaminowej. Seria GreyLine jest modna, ale kolorystyka jest dobrana w taki sposób, że z biegiem czasu nie zmęczysz się nią. Podczas dodatkowego procesu prasowania każdy kawałek naczyń jest pokryty glazurą wykonaną z czystego tworzywa melaminowego, co nadaje produktowi końcowemu wyjątkowo twardą powierzchnię i wygląda jak porcelana.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Seria | Szara linia |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Kubek |
| Rodzaj naczynia | Kubek |
| Waga brutto | 0,14 kg |
| Waga netto | 145g |
| Kolor | Żółty |
| Pojemność | 350ml |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się