Krzesło/stolik Valencia bez tapicerki
Opis
Zestaw krzeseł i stołów Crespo Valencia został specjalnie zaprojektowany dla mniejszych przyczep kempingowych, samochodów kempingowych i furgonetek.
- 2 krzesła kempingowe z regulowanym oparciem i regulowanym zagłówkiem .
Wersja bez tapicerki: Typ AL 213-C-40 (nr art.: 611/965). Udźwig do 110 kg.
Wersja tapicerowana: Typ AA/213-AEC (601/480). Ładowność do 140 kg. - 2 niezależne podnóżki (tylko dla zestawów z podnóżkami)
- 1 stół kempingowy odporny na warunki atmosferyczne i żaroodporne w rozmiarze 101 x 65 cm. Typ: AL/246-09G (nr art.: 601/023). Możliwość załadunku do 50 kg.
- 1 siatka do przechowywania S szczególnie na stół. Typ: R/248 (nr art.: 611/694)
- 1 torba transportowa na cały zestaw
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 65.0 |
| Nazwa pomocnicza | Zestaw mebli valencia |
| Szerokość | 102.0 |
| Waga brutto | 17,5 kg |
| Waga netto | 17,5 kg |
| Wysokość | 17.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 102×65×17cm |
| Materiał | 60% polichlorek winylu pvc, 40% poliester pes |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Nietapicerowane | z podnóżkiem |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się