Krzesło składane Raptor Outdoor
Opis
Bardzo wygodny składany fotel z bocznym podparciem. Wysoka stabilność dzięki owalnej, malowanej proszkowo stalowej ramie i szerokim, obrotowym osłonom nóg. Pokrowiec wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej.
Dane techniczne
| Producent | Bruner |
| Długość | 44.0 |
| Marka | Bruner |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło składane raptor outdoor |
| Szerokość | 51.0 |
| Waga brutto | 4,6 kg |
| Waga netto | 4,6 kg |
| Wysokość | 90.0 |
| Kolor | Szary |
| Kolor drugi | Zielony |
| Wymiar pakowania | 94×16×16cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 110kg |
| Rodzaj stelaża | Stalowa rura okrągła |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się