Krzesło składane HighQ
Opis
Krzesła składane z serii HighQ są lekkie i kompaktowe, ale nadal wytrzymałe. Można je złożyć do małych rozmiarów, dzięki czemu znajdą miejsce nawet przy niewielkiej przestrzeni do przechowywania.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 45.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło składane highq |
| Szerokość | 48.5 |
| Waga brutto | 2,88 kg |
| Waga netto | 2,88 kg |
| Wysokość | 95.0 |
| Kolor | Jasnozielony |
| Wymiar pakowania | 71 × 58 × 8 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Wysokość siedzenia | 42 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się