Krzesło składane Grace
Opis
Kompaktowe składane krzesło o wysokim komforcie. Pokrowiec jest wyposażony w wyjątkowo miękki materiał, który w dotyku przypomina wysokogatunkową bawełnę. Zagłówek jest wykonany z imitacji skóry i wygląda bardzo elegancko.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 70.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło składane grace |
| Szerokość | 62.0 |
| Waga brutto | 5kg |
| Waga netto | 5kg |
| Wysokość | 102.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 114×26×20cm |
| Materiał | 100% polipropylen pp |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Wysokość siedzenia | 35 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się