Krzesło składane Elisabeth
Opis
Składany komfortowy fotel z niskim siedziskiem do wygodnego wylegiwania się i relaksu. Pokrowiec jest wyposażony w wyjątkowo miękki materiał, który w dotyku przypomina wysokogatunkową bawełnę. Zagłówek wykonany jest ze sztucznej skóry i wygląda bardzo elegancko. To krzesło zaprasza na przytulny czas.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 70.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło składane elisabeth |
| Szerokość | 73.0 |
| Waga brutto | 4,1 kg |
| Waga netto | 4,1 kg |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 89×73×14 cm |
| Materiał | 100% polipropylen pp |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Wysokość siedzenia | 35 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się