Krzesło reżyserskie Isabella
Opis
Wypij filiżankę kawy i zrelaksuj się. Klasyczny fotel reżyserski Isabelli jest teraz dostępny w nowej, ulepszonej wersji. Wyposażony w zdejmowany stolik boczny i jeszcze lepszy podłokietnik. Stolik boczny może być obciążony do 5 kg. Krzesło reżyserskie składa się do niewielkich rozmiarów i przy wadze zaledwie 2,8 kg idealnie nadaje się do podróży. Krzesło jest dostępne w kolorze ciemnoszarym lub czerwonym, każdy z czarnym stolikiem. Stolik jest również dostępny osobno i pasuje również do starszych krzeseł reżyserskich.
Dane techniczne
| Producent | Izabela |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Izabela |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło reżyserskie isabella |
| Szerokość | 55.5 |
| Waga brutto | 3,19 kg |
| Waga netto | 2,8 kg |
| Wysokość | 84.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiar pakowania | 87 × 45,5 × 9 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 100kg |
| Wysokość siedzenia | 44,5 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło reżysera |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się