Krzesło relaksacyjne kempingowe Westfield Aeronaut
Opis
Krzesło, które łączy wygodę i luksus z ponadczasowym designem. Łatwo zdejmowane pokrycie siedzenia DuraDore® 3D ze zintegrowaną poduszką podparcia odcinka lędźwiowego zapewnia jeszcze większy komfort. Dzięki praktycznemu mechanizmowi regulacji Aeronauta można łatwo przekształcić z wygodnego krzesła w leżankę. Dźwignia blokująca w podłokietniku pozwala pozostać w dowolnej pozycji i zrelaksować się w stanie nieważkości. Krzesło składa się bardzo płasko, łatwe do transportu i łatwe do przechowywania.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 95.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Fotel aeronaut performance |
| Szerokość | 75.0 |
| Waga brutto | 8,5 kg |
| Waga netto | 8kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 103×76×16 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 46 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się