Krzesło kempingowe Westfield Zenith ALU Szare
Opis
Wszędzie, gdzie miękkie podłoże utrudnia korzystanie z czteronożnego krzesła, Zenith z rurową ramą oferuje wyraźne korzyści. Ze względu na niską wagę jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z komfortu na plaży. Jest to najlżejsze i najbardziej płaskie krzesło z wysokim oparciem w całej gamie Westfield. Materiał: DuraSling.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe zenith dg |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 4,6 kg |
| Waga netto | 4,4 kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 102×63×13 cm |
| Materiał | 72% polichlorek winylu pvc, 28% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się