Krzesło kempingowe Westfield Zenith ALU Szare
Opis
Wszędzie tam, gdzie miękkie podłoże utrudnia korzystanie z krzesła na czterech nogach, krzesło z ramą rurową oferuje wyraźne korzyści. Ze względu na niską wagę jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z komfortu na plaży. W gamie aluminiowych krzeseł z wysokim oparciem Westfield jest to najlżejsza i najbardziej płaska wersja.Materiał: DuraDore.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe zenith |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 5,3 kg |
| Waga netto | 4,1 kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 102×63×13 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się