Krzesło kempingowe Westfield Salina z oprciami
Opis
Kompaktowe i lekkie krzesło z ramą DuraLite® i pokryciem z materiału DuraDore® 3D. Pokrycie siedzenia jest wykonane z wysokiej jakości technologii Ergoshell. Gwarantuje to przyjemny komfort siedzenia. Można złożyć bardzo kompaktowo, nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni do przechowywania.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 63.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe salina dl |
| Szerokość | 62.0 |
| Waga brutto | 3,3 kg |
| Waga netto | 3,3 kg |
| Wysokość | 106.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Wymiar pakowania | 91 × 62 × 9 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 120kg |
| Wysokość siedzenia | 45 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się