Krzesło kempingowe Westfield Performance XL 3D
Opis
Krzesło o wysokiej stabilności i trwałości. Wyposażony w innowacyjne materiały DuraDore® 3D i technologię ErgoShell. Podkładka do siedzenia DuraDore® 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, trwała i szybkoschnąca.
Największe i najmocniejsze krzesło z serii Westfield o nośności 200 kg. Teraz z ramą siedziska DuraLite®, dzięki czemu jest jeszcze lżejsze i bardziej stabilne. Krzesło ma niezwykle wysoką stabilność i trwałość dzięki metalowym zawiasom i metalowym prowadnicom w podłokietnikach. Podkładka do siedzenia DuraDore® 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, trwała i szybkoschnąca.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 70.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe advancer |
| Szerokość | 70.0 |
| Waga brutto | 6,1 kg |
| Waga netto | 6,1 kg |
| Wysokość | 126.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Rodzaj | Xl |
| Wymiar pakowania | 105×70×16 cm |
| Model | Awans xl dl |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 200kg |
| Wysokość siedzenia | 50 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe xl |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się