Krzesło kempingowe Westfield Performance 3D
Opis
Krzesło o wysokiej stabilności i trwałości. Wyposażony w innowacyjne materiały DuraDore® 3D i technologię ErgoShell. Pokrycie siedziska DuraDore® 3D jest odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i szybkoschnące.
Krzesło z ramą DuraLite®, jeszcze lżejsze i bardziej stabilne. Krzesło ma niezwykle wysoką stabilność i trwałość dzięki metalowym zawiasom i metalowym prowadnicom w podłokietnikach. Podkładka do siedzenia DuraDore 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, trwała i szybkoschnąca.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 72.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe advancer |
| Szerokość | 65.0 |
| Waga brutto | 5,6 kg |
| Waga netto | 5,4 kg |
| Wysokość | 125.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Wymiar pakowania | 104×65×17cm |
| Model | Zaawansowany dl |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 160kg |
| Wysokość siedzenia | 50 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Komfortowe krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się