Krzesło kempingowe Westfield Performance 3D małe
Opis
Krzesło o wysokiej stabilności i trwałości. Wyposażony w innowacyjne materiały DuraDore® 3D i technologię ErgoShell. Podkładka do siedzenia DuraDore® 3D jest odporna na warunki atmosferyczne, trwała i szybkoschnąca.
Niezwykle stabilne, kompaktowe i solidne krzesło o niskiej wysokości siedziska 45 cm, zapewniające optymalny komfort siedzenia nawet dla mniejszych osób. Zbudowany ze wzmocnionej ramy DuraLite®, aluminiowych zawiasów i wzmocnionych metalem podłokietników.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 69.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe advancer |
| Szerokość | 65.0 |
| Waga brutto | 5,3 kg |
| Waga netto | 5,3 kg |
| Wysokość | 118.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Rodzaj | Mały |
| Wymiar pakowania | 95×65×17cm |
| Model | Advancer mały dl |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 160kg |
| Wysokość siedzenia | 45 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe s |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się