Krzesło kempingowe Westfield Be-Smart Majestic
Opis
To krzesło ma wzmocnioną, malowaną proszkowo aluminiową ramę. Specjalny kształt profilu aluminiowego zapewnia optymalną wielkość opakowania. Tkanina DuraDore Smoke 2D zapewnia komfort, na jaki zasługujesz.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 73.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe be-smart majestic |
| Szerokość | 64.0 |
| Waga brutto | 4,9 kg |
| Waga netto | 4,9 kg |
| Wysokość | 121.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Wymiar pakowania | 113×65×11cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Kwadratowa rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się