Krzesło kempingowe Rebel Pro
Opis
Krzesła kempingowe z malowaną proszkowo aluminiową ramą, oddychającym pokryciem FULL-3D i wzmocnionymi metalem podłokietnikami do regulacji oparcia. Niezwykle stabilna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja w połączeniu z nowoczesnym i funkcjonalnym designem. Pokrycie: oddychająca, odporna na promieniowanie UV i szybkoschnąca tkanina FULL-3D
- wysokie, 5-stopniowe regulowane oparcie
- oparcie o ergonomicznym kształcie ze zintegrowanym podparciem lędźwiowym
- Wyściełany i zintegrowany zagłówek
- Kieszeń na organizer z tyłu
- Przegub centralny ze stali
- Podłokietniki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z metalowymi szynami
- 3 lata gwarancji
- TÜV testowane
Dane techniczne
| Producent | Bruner |
| Długość | 46.0 |
| Marka | Bruner |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe rebel pro |
| Szerokość | 48.0 |
| Waga brutto | 6,1 kg |
| Waga netto | 6,1 kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Ciemno szary |
| Wymiar pakowania | 114×65×12 cm |
| Rozmiar ogólny | M |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Wysokość siedzenia | 48 cm |
| Rodzaj stelaża | Kwadratowa rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się