Krzesło kempingowe Prince
Opis
Krzesło kempingowe Prince to małe opakowanie pełne siły i stabilności. Unikalną cechą tego krzesła jest to, że oparcie można regulować w 4 różnych pozycjach. Przekonuje również małym rozmiarem opakowania i niewielką wagą.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 50.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe prince |
| Szerokość | 60.0 |
| Waga brutto | 4,6 kg |
| Waga netto | 4kg |
| Wysokość | 94.0 |
| Kolor | Ciemny niebieski |
| Wymiar pakowania | 79×60×10 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Wysokość siedzenia | 42 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się