Krzesło kempingowe Outwell Noblesse DuraLite 3D
Opis
Pokrycie siedzenia wykonane jest z ultra miękkiej siatki DuraDore® 3D z elastyczną warstwą pośrednią o grubości 0,8 cm i gwarantuje maksymalny komfort siedzenia. Dłuższa o 3,5 cm powierzchnia siedziska z unikalną technologią siedziska Ergoshell® zapewnia dodatkowy komfort. Do oparcia dołączona jest poduszka o regulowanej grubości. Rama jest wykonana z ultralekkiego materiału DuraLite® i jest wykonana w naszej dobrze znanej technologii SpaceBox, składane zawiasy są wykonane z aluminium.
Dane techniczne
| Wysokość oparcia | 82,5 cm |
| Producent | Westfield |
| Długość | 68.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe noblesse deluxe |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 5kg |
| Waga netto | 4,6 kg |
| Wysokość | 126.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 109 × 64 × 12 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 48×42 cm |
| Wysokość siedzenia | 48 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się