Krzesło kempingowe HighQ Wygodne
Opis
Krzesło kempingowe HighQ Basic
Ergonomiczny komfort i wygoda siedzenia. Wykonane z wysokiej jakości materiału i wzmocnionego aluminium, krzesło spełnia najwyższe standardy jakości i komfortu. Dzięki solidnemu siedzisku ładunek jest optymalnie rozłożony. Oparcie regulowane w 7 kierunkach ze zintegrowanym zagłówkiem, w połączeniu z ergonomicznie ukształtowaną tapicerką i podłokietnikami, umożliwia długie, wygodne siedzenie zarówno przy stole jadalnym, jak i podczas relaksu.
Krzesło kempingowe HighQ Comfortable
Ergonomiczny komfort siedzenia i relaks. Wykonane z wysokiej jakości materiału i wzmocnionego aluminium, krzesło spełnia najwyższe standardy jakości i komfortu. Częściowo elastycznie sznurowane oparcie zapewnia dodatkowy komfort. Płynnie regulowany, ergonomicznie ukształtowany zagłówek zapewnia dodatkowy relaks. Dzięki solidnemu siedzisku ładunek jest optymalnie rozłożony. Oparcie, które można regulować w 7 różnych pozycjach, w połączeniu z ergonomicznie ukształtowaną tapicerką i podłokietnikami, umożliwia długie okresy wygodnego siedzenia zarówno przy stole jadalnym, jak i podczas relaksu.
Podnóżek HighQ
Jako pojedynczy element, poręczny, wygodny stołek. W połączeniu z serią krzeseł HighQ stołek staje się podnóżkiem, a krzesło kempingowe staje się leżakiem. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny i malowanego proszkowo aluminium.
Zagłówek HighQ
Właściwe podparcie dla Twojego głowa. Zagłówek HighQ pasuje do obu serii krzeseł.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Wysokość oparcia | 79 cm |
| Długość | 76.0 |
| Marka | Kolekcja frankana freiko |
| Nazwa pomocnicza | Seria mebli highq |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 5,6 kg |
| Waga netto | 5,4 kg |
| Wysokość | 123.0 |
| Kolor | Ciemno szary |
| Wymiar pakowania | 105×63×14cm |
| Materiał | 100% polipropylen pp |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 49×45 cm |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Wygodne krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się