Krzesło kempingowe HighQ Wygodne blueline
Opis
Tapicerka: 100% poliester
Materiał: Duradore 2D Softtouch
Max, Obciążenie: 120 kg
Kolor: niebieski
Wzór: Blueline
Wysokość siedziska: 47 cm
Kolor ramy: srebrny
Wymiary (szer, X gł, X wys,): 48 ř 43 ř 122 cm
Rozmiar paczki: 60 × 16 × 106 cm
Waga: 5,1 kg
Kod producenta: 10700000000000
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Wysokość oparcia | 79 cm |
| Długość | 76.0 |
| Marka | Kolekcja frankana freiko |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe highq wygodne |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 5,6 kg |
| Waga netto | 5,4 kg |
| Wysokość | 123.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiar pakowania | 105×63×14cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 49×45 cm |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się