Krzesło kempingowe HighQ Comfortable XL
Opis
Krzesło XL z naszej serii HighQ przekonuje swoim rozmiarem i wysoką nośnością. Ergonomiczny fotel kempingowy wykonany z wysokiej jakości materiału i wzmocnionego aluminium łączy jakość z wysokim komfortem siedzenia. Częściowo elastycznie sznurowane oparcie z 7-stopniową regulacją oraz płynnie regulowany, ergonomicznie ukształtowany zagłówek zapewniają optymalny relaks. Dzięki solidnemu siedzisku ładunek jest optymalnie rozłożony.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 77.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe highq comfortable xl |
| Szerokość | 68.0 |
| Waga brutto | 6,5 kg |
| Waga netto | 5,8 kg |
| Wysokość | 123.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 101 × 68 × 18 cm |
| Model | Blackline ng |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 170kg |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 53×43 cm |
| Wysokość siedzenia | 49 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe xl |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się