Krzesło kempingowe Ergofit
Opis
Nowy Royal Ergofit to ergonomicznie przetestowane i przyjazne dla pleców krzesło. Jest to również potwierdzone przez Kampanię Zdrowe Plecy z pieczęcią AGR. Dzięki połączeniu zakrzywionego oparcia ErgoShell® wykonanego z DuraDore 3D i regulowanego w pionie podparcia szyi, Royal Ergofit dopasowuje się indywidualnie do wzrostu użytkownika. Dzięki kształtowi S Ergofit dopasowuje się do naturalnego kształtu kręgosłupa. To odciąża i rozluźnia plecy.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Wysokość oparcia | 82 cm |
| Długość | 60.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe royal ergofit |
| Szerokość | 64.0 |
| Waga brutto | 5,7 kg |
| Waga netto | 5,3 kg |
| Wysokość | 128.0 |
| Kolor | Granatowy |
| Wymiar pakowania | 99×64×12 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Szerokość siedziska | 60 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 60×58 cm |
| Wysokość siedzenia | 47 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się