Krzesło kempingowe Dakdalf Aspen
Opis
Krzesło kempingowe z okrągłej rury aluminiowej, regulowane w 8 kierunkach, wysokie oparcie.
Dane techniczne
| Producent | Umefa |
| Wysokość oparcia | 76 cm |
| Długość | 42.0 |
| Marka | Dukdalf |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe aspen |
| Szerokość | 61.0 |
| Waga brutto | 2,8 kg |
| Waga netto | 2,8 kg |
| Wysokość | 119.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 106×61×10 cm |
| Materiał | 60% polichlorek winylu pvc, 40% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 49×43 cm |
| Wysokość siedzenia | 43 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się