Krzesło kempingowe Compact AP / 237-CNE
Opis
Kompaktowe krzesło kempingowe z tapicerką z tkaniny i aluminiowymi nogami z powłoką epoksydową. Oparcie regulowane w 7 pozycjach z wysuwaną częścią zagłówka dla większego komfortu.
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 77.0 |
| Marka | Crespo |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe ap/237-cts |
| Szerokość | 67.0 |
| Waga brutto | 7,3 kg |
| Waga netto | 5,5 kg |
| Wysokość | 121.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 140×67×8 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 50 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się