Krzesło kempingowe Compact AA / 215-AirElite
Opis
Krzesło składane z aluminium z 7-stopniową regulacją oparcia i wysuwanym zagłówkiem. Wyściółka 3D Air Elite zapewnia wysoki poziom komfortu. AA/215-AirElite ma wyjątkowo płaski rozmiar opakowania, dzięki czemu można go transportować w sposób oszczędzający miejsce.
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 64.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe aa/215-aec |
| Szerokość | 64.0 |
| Waga brutto | 4,62 kg |
| Waga netto | 4,62 kg |
| Wysokość | 115.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 91,5 × 64 × 9 cm |
| Model | Aa/215-airelite |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 110kg |
| Wysokość siedzenia | 46 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się