Krzesło kempingowe Compact AA / 213-AEC
Opis
Ergonomiczne oparcie z wysuwanym zagłówkiem można ustawić w 7 różnych pozycjach. Wyściółka 3D Air-Elegant zapewnia wysoki poziom komfortu. Dzięki wyjątkowo płaskiemu rozmiarowi opakowania, krzesło można transportować w sposób oszczędzający miejsce.
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 64.0 |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe compact aa/213-aec |
| Szerokość | 64.0 |
| Waga brutto | 4,62 kg |
| Waga netto | 4,5 kg |
| Wysokość | 117.0 |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj | Airelite |
| Wymiar pakowania | 91,5 × 64 × 6 cm |
| Model | Aa/213-airelite |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 110kg |
| Wysokość siedzenia | 46 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się