Krzesło kempingowe Chiemsee
Opis
Mały po złożeniu — duży komfort. Ten przyjemny towarzysz podróży i biwakowania zapewnia przyjemny komfort dzięki wyściółce i może być bardzo mały, jeśli to konieczne. Wysokiej jakości fotel ma stabilną ramę z rurek stalowych z odporną na warunki atmosferyczne białą powłoką.
Dane techniczne
| Producent | Najlepsza |
| Długość | 53.0 |
| Marka | Najlepsza |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe chiemsee |
| Szerokość | 56.0 |
| Waga brutto | 2,7 kg |
| Waga netto | 2,6 kg |
| Wysokość | 79.0 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor drugi | Biały |
| Wymiar pakowania | 61×55×7cm |
| Materiał | 50% poliester pes, 50% bawełna |
| Maksymalny nacisk | 110kg |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 43×42 cm |
| Wysokość siedzenia | 42 cm |
| Rodzaj stelaża | Stalowa rura okrągła |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się