Krzesło kempingowe Be-Smart Pioneer 2D mesh
Opis
Luksusowa tapicerowana wersja krzeseł Be-Smart. Zarówno pokrycie siedziska, jak i pokrycie oparcia są wyposażone w wyściełaną siatkę DuraDore® 2D. Do oparcia dołączona jest poduszka o regulowanej grubości. Wzmocniona wewnętrznie aluminiowa rama jest w pełni anodowana, dzięki czemu krzesło jest nie tylko wygodne, ale także mocne i trwałe.
Dane techniczne
| Producent | Westfield |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Westfield |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe be-smart pioneer |
| Szerokość | 63.0 |
| Waga brutto | 5,6 kg |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Wysokość | 122.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 102×63×13 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 140kg |
| Wysokość siedzenia | 48 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się