Krzesło kempingowe AP / 218-ADS
Opis
Składany fotel z niskim oparciem, tapicerowany tkaniną 3D Air Deluxe, oddychający, przyjemnie ciepły w dotyku, wygodny i łatwy w utrzymaniu czystości. Aluminiowe nogi krzesła pokryte żywicą epoksydową.
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 64.0 |
| Marka | Crespo |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło składane ap/218-ads |
| Szerokość | 60.0 |
| Waga brutto | 3kg |
| Waga netto | 3kg |
| Wysokość | 103.0 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Ap/218-ads |
| Wymiar pakowania | 98×60×9,5 cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 110kg |
| Wysokość siedzenia | 49 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe niskie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się