Krzesło kempingowe
Opis
Regulowane w 8 kierunkach oparcie o wysokości 76 cm.
Dane techniczne
| Producent | Umefa |
| Długość | 43.0 |
| Marka | Winnica |
| Nazwa pomocnicza | Krzesło kempingowe weinsberg |
| Szerokość | 61.0 |
| Waga brutto | 5,2 kg |
| Waga netto | 2,8 kg |
| Wysokość | 119.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 106×61×10 cm |
| Materiał | 60% polichlorek winylu pvc, 40% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 100kg |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska głębokość siedziska | 49×43 cm |
| Wysokość siedzenia | 43 cm |
| Rodzaj stelaża | Okrągła rura aluminiowa |
| Rodzaj mebli | Krzesło kempingowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się