Krzesło Fotel relaksacyjny Crespo AL / 232-DL
Opis
Oparcie ze wzmocnioną aluminiową ramą oferuje płynnie regulowane, ergonomicznie ukształtowane oparcie. Dostarczony zagłówek ma regulowaną wysokość. Ponadto ma bardzo mały rozmiar opakowania i otrzymasz praktyczną torbę do przenoszenia.
Z bezpłatną torbą na przybory!
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Długość | 72.0 |
| Marka | Crespo |
| Nazwa pomocnicza | Fotel relaksacyjny al/232-dl |
| Szerokość | 81.0 |
| Waga brutto | 9kg |
| Waga netto | 7,1 kg |
| Wysokość | 119.0 |
| Kolor | Antracyt |
| Rodzaj | Al/232-dl |
| Wymiar pakowania | 95×71×14,5 cm |
| Materiał | 60% polichlorek winylu pvc, 40% poliester pes |
| Maksymalny nacisk | 130kg |
| Wysokość siedzenia | 82 cm |
| Rodzaj stelaża | Aluminiowa rura owalna |
| Rodzaj mebli | Fotel rozkładany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się