Kratka wentylacyjna wywietrznik ścienny przyczepy kempingowej kampera
Opis
Kratka wentylacyjna wywietrznik ścienny przyczepy kempingowej kampera
Wymiary cięcia: 171 x 60 mm
Kolor biały
Wymiar zewnętrzny: 180x78mm
Rozstaw śrub: 147mm
Przesuwana żaluzja, można zwiększać i zmniejszać przepływ powietrza
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Nazwa pomocnicza | Połączony wentylator boczny |
| Szerokość | 180.0 |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 92g |
| Wysokość | 60.0 |
| Wymiar pakowania | 20,2 × 8,8 × 5,1 cm |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się