Kran wylewka mosiężna Reich Carletta otwór 18mm
Opis
z wylewką, wylewką i wysokiej jakości aeratorem. Przepust mosiężny.
Dane techniczne
| Producent | Reich ltd |
| Marka | Bogaty |
| Nazwa pomocnicza | Kran carletta |
| Waga brutto | 0,23 kg |
| Waga netto | 227g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 22,6 × 8,8 × 5,9 cm |
| Materiał | Mosiądz |
| Maksymalne ciśnienie | 6 barów |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 18mm |
| Rodzaj przyłącza | 3/8" |
| Wysokość instalacji | 69mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się